FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

IMITACJA DREWNA - PALISADY PNIAKI


Cena od: 39,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 30-90 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 30-60 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Pniak 28 cm Brzoza

39.00 zł Szt. z VAT

Pniak 28 cm Ciemny

39.00 zł Szt. z VAT

Pniak 28 cm Brązowy Dąb

39.00 zł Szt. z VAT

Pniak 45 cm Brzoza

49.00 zł Szt. z VAT

Pniak 45 cm Ciemny

49.00 zł Szt. z VAT

Pniak 45 cm Brązowy Dąb

49.00 zł Szt. z VAT

Trwałe i różne

Starannie przygotowane.

 • Zdobienia

  Ręczne wykonanie wszystkich dekoracji wraz ze zdobieniami

 • Trwałe

  100% wykonane z betonu

 • 2 Rozmiary

  Więcej możliwości

Dekoracje z betonu

Wspaniałe barwy

Jak prawdziwe.

Obrzeża betonowe przypominające strukturą oraz kształtem naturalne pniaki, pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji imitujących naturalne drewno, dodatkowo kilka modnych kolorów sprawią, że możliwe stanie się ich dopasowanie do różnego terenu-otoczenia. 100% Impregnowane oraz ręcznie stylizowane nadają uroku oraz swojej niepowtarzalności. 2 Różne rozmiary pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów oraz dostosowanie do m.in. spadków w terenie. Taki rodzaj obrzeży może być użyty w ogrodzie, na działce, wokół domów oraz altanek, jako obramowanie tak jak ma to w przypadku standardowej palisady lub jako pojedyncze dekoracje imitujące drewno. Grube oraz stabilne obrzeża posiadają przód „gładszy” pozbawiony kory, aby lepiej do siebie dolegać, natomiast boki tych obrzeży posiadają wypukłą strukturę imitującą naturalną korę. Jest to produkt bardzo trwały i w porównaniu ze zwykłym drewnem nie wymaga konserwacji. Taka imitacja obrzeży jest również odporna na wilgoć, mróz oraz inne warunki atmosferyczne. Dekoracje występują wyłącznie w formie koloru-lakieru zwanej „Pigment Plus”, mimo że są one barwione w masie dla zapewnienia dodatkowych barw, przebarwień oraz trwałości.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 39,00 z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Dekoracje z betonu
Nazwa Wysokość Szerokość Wcięcie Ilość szt. na 1mb Waga 1 szt. Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Palisada Pniak 28 ok. 28 cm 15 cm 11 cm ok. 9,09 szt. ok 4,5 kg 100% beton Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej
Palisada Pniak 48 ok. 45 cm 15 cm 11 cm ok. 9,09 szt. ok. 9,5 kg 100% beton Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.