FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

DONICA BETONOWA ZAMKOWA WIELKA


Cena od: 900,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7-30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł



Katalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Donica Zamkowa Brąz + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Piaskowa + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Czerwona + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Zielona + Czapa

1300.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa kolor styl. + Czapa

1900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa kolor + Czapa

1800.00 zł Szt. z VAT

Wielki Rozmiar

Dużo zdobień.

 • Wykonanie

  Starannie dopracowane szczegóły

 • Trwałe

  100% wykonane z betonu

 • Duży Rozmiar

  Wysokość z czapą aż ok 175 cm

Donica zamkowa

Duże jest piękne

Okazały rozmiar.

Donica zamkowa- pałacowa to betonowa waza na kwiaty z pięknymi zdobieniami która zachwyci każdego. Jest nie tylko duża, ale również masywna, ciężka, bogato zdobiona oraz trwała. Dodatkowo występuje w wersji ręcznie malowanej co sprawia, że staje się dziełem sztuki wykonanym w całości przez człowieka, a sam proces tworzenia zajmuje wiele godzin. Liczne zdobienia znajdują się również na „czapie- pokrywie”, która zapewnia dodatkową ochronę w trakcie zimy lub służy jako dekoracja. Całość nie tylko jest zrobiona z trwałego betonu, ale również wzmocniona metalowymi prętami, które mają zapewnić dodatkową trwałość oraz bezpieczeństwo (zarówno donica jak i czapa). Duży otwór w wazie pozwala na zagospodarowanie kwiatów, które dodatkowo upiększą jej wygląd. Dekoracje występują wyłącznie w formie koloru-lakieru zwanej „Pigment Plus”, mimo że są one barwione w masie dla zapewnienia dodatkowych barw, przebarwień oraz trwałości.

Od 900,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Donica zamkowa
Nazwa Długość Szerokość Wysokość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Waza Zamkowa ok. 40 cm ok. 40 cm ok. 38 cm ok. 48 kg Można mieszać kolory/kształty Przekątna otworu 30 cm Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej
Nakrycie- czapa ok. 40 cm ok. 40 cm ok. 38 cm ok. 48 kg Można mieszać kolory/kształty Przekątna otworu 30 cm Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.