FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościDEKORACJA BETONOWA - GRZYBY MUCHOMORKI


Cena od: 140,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7-20 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Grzyb Stożkowy Czerwony

140.00 zł Szt. z VAT

Grzyb Stożkowy Brązowy

140.00 zł Szt. z VAT

Grzyb Stożkowy Żółty

140.00 zł Szt. z VAT

Grzyb Okrągły Czerwony

140.00 zł Szt. z VAT

Grzyb Okrągły Brązowy

140.00 zł Szt. z VAT

Grzyb Okrągły Żółty

140.00 zł Szt. z VAT

Piękne bajkowe barwy

Wyjątkowa ozdoba do każdego ogrodu.

 • Barwione ręcznie

  Starannie malowane i stylizowane

 • Zdobienia

  Detale przypominające naturalnie grzyby

 • Barwy

  Niesamowite przestrzenie barw

Imitacja Grzybów Betonowych

Bajkowe barwy oraz kształty

W 2 wersjach z 3 różnymi barwami.

Grzybki betonowe „Jacuś” i „Agatka” to 2 wzory figur betonowych o wyjątkowych kształtach i kolorach przypominających naturalne grzyby występujące w Polsce, pięknie zdobią ogród poprzez trwałość, styl wykonania, żywe barwy oraz detale, a ich różna stylistyka sprawia, że są bardzo „bajkowe”. Wykonanie ich w całości z trwałego betonu powoduje, że są one całkowicie odporne na warunki atmosferyczne i tym samym będą służyć i cieszyć swoją obecnością w ogrodzie przez wiele lat (nie jest to żaden gips ani plastik). Bardzo efektowne kapelusze posiadają wklęśnięcia oraz wypuklenia, a ich boki, jak i góra jest nieregularna. Również ich noga posiada wyżłobienia oraz inne detale, które mają za zadanie przypominać naturalny leśny grzyb. Wysokie na 30 cm są również bardzo ciężkie i stabilne. Grzybki betonowe sprzedawane są w dwóch wzorach: z okrągłą główką oraz stożkową. Produkt barwiony w masie, impregnowany oraz ręcznie stylizowany dla zapewienia niepowtarzalności. Dostępne są również inne ciekawe imitacje takie jak: duże orzechy, ślimaki, pawie lub liście, które z pewnością potrafią urozmaicić każdy ogród..

Od 140,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Imitacja Grzybów Betonowych
Nazwa Głowa Wysokość Szerokość kapelusza Szerokość nogi Waga 1 szt. Materiał Ilość szt. na Palecie Kolory
Grzyb Betonowy "Jacuś" Okrągła 28 cm ok. 25 cm ok 17 cm ok. 13,9 kg 100% beton Według zamówienia Brązowy muchomor, czerwony muchomor, żółty maślak
Grzyb Betonowy "Agatka" Stożkowa 27 cm ok. 29 cm ok 17 cm ok. 11 kg 100% beton Według zamówienia Brązowy muchomor, czerwony muchomor, żółty maślak

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.