FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

KULE OGRODOWE BETONOWE OZDOBNE


Cena od: 89,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7-30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Kula Róże Szara

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Róże Czerwona

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Róże Grafitowa

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Róże Złota Jesień

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Róże Jasny Brąz

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Róże Ciemny Brąz

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Szara

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Czerwona

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Grafitowa

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Złota Jesień

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Jasny Brąz

89.00 zł Szt. z VAT

Kula Kwiat Ciemny Brąz

89.00 zł Szt. z VAT

Ciekawe i modne

Starannie przygotowane.

 • Zdobienia

  Ręczne wykonanie wszystkich dekoracji wraz ze zdobieniami

 • Trwałe

  100% wykonane z betonu

 • Wyjątkowy rozmiar

  Duży aż 24 cm

Dekoracje z betonu

Oryginalny wygląd

Jeszcze ciekawsze rozwiązanie.

Kule betonowe ozdobne w dwóch wzorach są idealną ozdobą nie tylko do ogrodu, lecz również do wnętrz domów, biur, kawiarni oraz innych publicznych miejsc. Wzory „róże” oraz „polne kwiaty” posiadają bardzo wyraźną strukturę, estetycznie wykonane 100% z trwałego betonu bez dodatków gipsów i innych zamienników. Kule te są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, ciężkie, masywne oraz trwałe. Wspaniałe i żywe kolory pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji z użyciem kilku modnych kolorów. Dekoracje do ogrodu są tylko i wyłącznie w całości wykonane z betonu oraz starannie dopracowane bez stosowania dodatków gipsu itp. 100% barwiony beton wypełniony w całości pełną masą, dzięki temu są one bardzo trwałe i można się nimi cieszyć przez wiele lat. Ozdoby małe lub duże każde z nich na swój rozmiar są bardzo ciężkie oraz pokryte wysokiej, jakości trwałymi pigmentami (wersja matowa lub z impregnatem połyskującym do wyboru) a w zależności od wybranej kolorystyki również barwione całościowo w środku (niektóre elementu dla uzyskania dodatkowych kolorów mogą być z jasnego bezbarwnego cementu). W przypadku tych dekoracji liczy się ich duża trwałość na warunki atmosferyczne. Każda z dekoracji przygotowywana jest starannie i niepowtarzalnie według tradycyjnych technik a ich wykonanie zajmuje czasem wiele godzin. Wszystkie produkty dostarczane są na paletach oraz starannie osłaniane papierem lub listwami drewnianymi, folią oraz spięte taśmami. Dekoracje występują wyłącznie w formie koloru-lakieru zwanej „Pigment Plus”, mimo że są one barwione w masie dla zapewnienia dodatkowych barw, przebarwień oraz trwałości.

Wykonany wyłączenie z betonu bez dodatków gipsu i innych zamienników.

Od 89,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Dekoracje z betonu kule
Nazwa Długość Szerokość Wysokość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Kula Ozdobna "Róże" ok. 24 cm ok. 24 cm ok. 24 cm ok. 18 kg Można mieszać kolory Matowa lub z połyskiem Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej
Kula Ozdobna "Polne Kwiaty" ok. 24 cm ok. 24 cm ok. 24 cm ok. 18 kg Można mieszać kolory Matowa lub z połyskiem Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.