FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościPŁYTKA NATURALNA STARA CEGŁA


Cena od: 130,00 zł m2 z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 5-7 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 5-7 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Porównaj Modele

Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Cegła Naturalna ok 25x6x2 cm

130.00 zł m2 z VAT

Naturalnie i pięknie

100% oryginał.

 • Klasyczna

  Wieloletnia cegła

 • Trwałe

  Wysoka jakość

 • Odporna

  Do wnętrz i na zewnątrz

Naturalna stara cegła

Oryginalny wygląd

Jeszcze ciekawsze rozwiązanie.

Płytka elewacyjna stara cegła to w 100% tradycyjna i naturalna cegła pochodząca z rozbiórki, która w trakcie przygotowania zostaje poddana cięciu na cieńsze paski. Każda sztuka jest niepowtarzalna kolorystycznie, a co za tym idzie również wizualnie. Odporna na warunki atmosferyczne nadaje się do wewnątrz, oraz na zewnątrz. Pocięta w „plastry” o grubość około 2 cm dopasowuje się w każde miejsca, w których cenimy sobie wciąż trwający ponadczasowy dawny styl. Dzięki swojej naturalności możliwe jest stworzenie całkowicie niepowtarzalnych wizualizacji np. w domu, pracy, garażu, piwnicy, a także murów i ścian budynków wewnątrz, oraz na zewnątrz. Wzór tej cegły jest naturalnie zabrudzony i posiada przebarwienia powstałe w trakcie jej dawnego produkowania („wypalania”), oraz pozostałości po łączeniu („zaprawie”), której kiedyś użyto do jej montażu. Każda sztuka posiada nieco odmienny wygląd, oraz ubarwienie. Dzięki takiej kolorystyce jesteśmy w stanie wykonać własne, urozmaicone, oraz oryginalne nawierzchnie i ścianki.

Naturalna cegła jest niepowtarzalnie barwiona, posiada nieregularną strukturę oraz kształt.

Od 130,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Naturalna stara cegła
Nazwa Długość Szerokość Grubość Waga 1 szt. Szt. na 1 m2 Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Cegła Płytka Naturalna ok. 25,5 cm ok. 6 cm ok. 2 cm ok. 0,6 kg ok. 50 (z 1 cm fugą) 100% naturalna cegła Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.