FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościDONICA BETONOWA ZAMKOWA WIELKA


Cena od: 900,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 35-40 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Donica Zamkowa Brąz + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Piaskowa + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Czerwona + Czapa

900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa Zielona + Czapa

1300.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa kolor styl. + Czapa

1900.00 zł Szt. z VAT

Donica Zamkowa kolor + Czapa

1800.00 zł Szt. z VAT

Wielki Rozmiar

Dużo zdobień.

 • Wykonanie

  Starannie dopracowane szczegóły

 • Trwałe

  100% wykonane z betonu

 • Duży Rozmiar

  Wysokość z czapą aż ok 175 cm

Donica zamkowa

Duże jest piękne

Okazały rozmiar.

Donica zamkowo- pałacowa to wielka betonowa waza na kwiaty z pięknymi zdobieniami, która zachwyci każdego miłośnika sztuki oraz estetyki. Jest nie tylko duża, ale również masywna, ciężka, bogato zdobiona oraz co najważniejsze bardzo trwała. Dodatkowo występuje w wersji starannie malowanej co sprawia, że staje się dziełem sztuki wykonanym w całości przez człowieka, a sam proces tworzenia, dekorowania zajmuje wiele godzin pracy dla uzyskania pięknych przejść kolorystycznych. Liczne zdobienia znajdują się nie tylko na samej donicy, ale również na „czapie- pokrywie”, która zapewnia dodatkową ochronę w trakcie zimy lub służy jako dekoracja w przypadku gdy ma służyć jedynie jako dekoracja bez zagospodarowywania żadnych roślin. Całość nie tylko jest zrobiona z trwałego betonu, ale również u spodu podstawy wzmocniona metalowymi prętami, które mają zapewnić dodatkową trwałość, stabilność oraz bezpieczeństwo (zarówno donica, jak i czapa). Duży otwór w wazie pozwala na zagospodarowanie większych kwiatów, które w połączeniu z dekoracjami znajdującymi się na donicy przypominającymi winorośle oraz winogrona, tworzą zgrany wizualny duet. Donica zamkowa posiada od doły pod kątem odpływ, który dodatkowo zabezpiecza ją przed rozsadzeniem w zimie. Dekoracje występują wyłącznie w formie koloru-lakieru zwanej „Pigment Plus”, mimo, że są one barwione w masie dla zapewnienia dodatkowych barw, przebarwień oraz trwałości.

Od 900,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Donica zamkowa
Nazwa Długość Szerokość Wysokość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Waza Zamkowa ok. 40 cm ok. 40 cm ok. 38 cm ok. 48 kg Można mieszać kolory/kształty Przekątna otworu 30 cm Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej
Nakrycie- czapa ok. 40 cm ok. 40 cm ok. 38 cm ok. 48 kg Można mieszać kolory/kształty Przekątna otworu 30 cm Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.