FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

FIRMA MAJA - DOSTAWY PRODUKTÓW


STRONA DOTYCZY WYSYŁEK WYŁĄCZENIE W POLSCE. WYSYŁKI DO INNEGO KRAJU "SPRAWDŹ TUTAJ"

Jednorazowy koszt dostawy w całej Polsce: 160 zł lub bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 1900 zł* !

Bezzwrotne palety oraz rozładunek !

Szczegóły

Wysyłka paczek oraz palet

Dostępne są dwie metody dostawy produktów w zależności od ich rodzajów:

Produkty zakupić można bezpośrednio na stronie www.firmamaja.com a ceny produktów znajdują się pod przykładowymi zdjęciami na każdej stronie (Jednorazowa opłata za transport 160 zł z VAT w całej Polsce ) lub na stronie sklep.firmamaja.com. Metody płatności oraz ceny mogą się różnić między tymi stronami.

(Opcjonalnie) Do 30 kg paczki (np. grzybki, orzechy, liście, małe papugi lub inne pojedyncze dekoracje w tym próbki niektórych produktów) w cenie 20,00 zł (każde opakowanie max 30 kg)

Przesyłki ciężkie lub wymagające podkładu palety w cenie 160 zł przy przedpłacie lub 220 zł pobranie (Pobranie wyłącznie na stronie: sklep.firmamaja.com)

*Darmowa dostawa przy zamówieniu na kwotę minimum 1900 zł (wyłącznie na stronie: sklep.firmamaja.com)

Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie przy wcześniejszym ustaleniu ze sprzedażą.

Co jeśli chcę zamówić próbkę albo mały element ?

Paczki zamówić można jedynie mailem lub telefonicznie: 518804313

Przykładowa kombinacja: imitacja orzecha która waży 7,85 kg z dostawą paczką w ilości np.: 7,85 kg x 3 szt.= 23,55 kg i np. dołożyć imitację liścia, która waży 5,5 kg. W ten sposób otrzymamy łączną wagę: 23,55 kg + 5,5 kg = 29,05 kg. Taka kombinacja pozwoli na wysłanie paczki za kwotę 20,00 zł ponieważ łączna waga nie przekracza 30 kg.

Waga jednej paczki nie może przekroczyć 30 kg. W przypadku przekroczenia powstaje druga na kolejną kwotę 20,00 zł z możliwością dołożenia produktów do 30 kg.

Pojedyncze produkty, które przekraczają wagę 30 kg są dostarczane wyłącznie na palecie.

Zapłać wygonie kartą. Ceny znajdują się na każdej stronie produktu.

Firma Maja Raszów Sklep

Szybka Dostawa

Odległość nie ma znaczenia.

Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi partnerami, czas oczekiwania na dostawę w 90% w całej Polsce nie przekracza 1 TYGODNIA. Bardzo ważnym priorytetem jest zagwarantowanie szybkiej dostawy bez względu na odległość oraz rodzaj zamówionego towaru, aby dać w ten sposób naszym klientom satysfakcję oraz komfort również pod tym względem. (Pamiętaj, że dostawy w niektóre miejsca w Polsce mogą się wydłużyć ze względu na utrudniony dojazd. Klient musi zapewnić twarde podłoże do rozładunku).

Firma Maja Logo
Ubezpieczenie - Poczuj się bezpiecznie

Szybka dostawa to nie wszystko, ważne jest również aby produkt dotarł cały bez żadnych wad, które mogłyby powstać w trakcie niewłaściwego transportowania, a w przypadku gdy pojawi się jakichkolwiek problem, dostawa będzie w całości ubezpieczona bez zbędnego ryzyka. Dbając o naszych klientów dajemy im ubezpieczenie również na cały czas podróży, chcemy w ten sposób, aby dobrze zapakowany produkt był transportowany i dostarczony w sposób kompletny, bezpieczny oraz odpowiedzialny.

Firma Maja Polska

Rozładunek

To bardzo proste.

Każda paleta to ogromny ciężar a jego rozładunek to nasze zadanie i obowiązek. Dostawy do klientów traktujemy bardzo poważnie i czujemy się zobowiązani dostarczyć produkt we wskazane miejsce nie tylko szybko i bezpiecznie, ale również zagwarantować jego rozładunek na miejscu doręczenia.

Firma Maja Logo
Jest wiele korzyści dla Ciebie.

I. Bezpośrednia dostawa do domu, biura lub na działkę

II. Szybki czas realizacji

III. Rozładunek

IV. Ubezpieczenie

V. Możliwość dobrania odpowiedniego dnia dostawy

VI. Śledzenie przesyłek

VII. Dokumentacja dołączona do palet (atesty)

To tylko nieliczne zalety jakie dajemy naszym klientom.

Informację mogą się różnić w zależności od dostępności towaru oraz jego typu.

O czym należy pamiętać?

Solidna Paczka

Każda paleta zabezpieczona jest taśmami, folią tak, aby każdy produkt był dostarczony na miejsce przeznaczenia bez jakichkolwiek wad.

Dokumenty - Info

Do każdej palety dołączamy dokumenty takie jak: etykieta oraz deklaracja właściwości użytkowych produktu. (Faktura VAT wysyłana jest listem).

Duża Waga

W trakcie rozpakowywania produktów należy zachować ostrożność, gdyż każda paleta waży ponad 1100 kg.

W Dni Robocze

Przesyłki dostarczane są jedynie od poniedziałku do piątku w dni robocze. Jeśli dostarczający jest firma kurierska.

O Wyznaczonej Porze

Kurier kontaktuje się wcześniej z odbiorcą przesyłki, przed jej doręczeniem. Doręczenie przesyłek odbywa się zazwyczaj do godz. 19:00.

Śledzenie Dostawy

Każda przesyłka posiada swój unikalny nr listu, który można śledzić na stronie www.pocztapolska.pl

Uszkodzona Przesyłka

W trakcie dostawy produktu należy zwrócić uwagę czy nie powstały uszkodzenia w trakcie transportu, a w przypadku ich stwierdzenia należy spisać protokół uszkodzenia.

Wymiana Produktu

W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, produkt zostanie wymieniony na nowy, należy jednak pamiętać o protokole, który należy spisać u kierowcy.

Podłoże I Rozładunek

Przesyłka może zostać rozładowana jedynie na twardym podłożu, ponieważ produkty rozładowywane są paleciakiem a ich waga przekracza często 1200 kg.


Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.