FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaFIRMA MAJA - DOSTAWA KOSTEK


CIĘŻKIE PRODUKTY

Status "Dostawa ustalana INDYWIDUALNIE"?

Dlaczego przy niektórych produktach widnieje informacja z prośbą o kontakt?

Niektóre bardzo ciężkie produkty takie jak kostki brukowe, płyty betonowe itp. mają na swojej stronie informację cyt. "UWAGA! Dostawa dla tego produktu ustalana jest INDYWIDUALNIE ! Prosimy o kontakt przed zakupem." Taka informacja wskazuje, że dany produkt jest zbyt ciężki dla samochodu z windą, przekraczając dozwoloną wagę dla tego typu pojazdów, a tym samym sprawia, że wysyłka kurierem jest praktycznie niemożliwa.

Jednorazowy koszt wysyłki, który znajduje się w całym sklepie, również nie obejmuje dostaw takich produktów. W przypadku gdy klient chciałby zakupić jeden z cięższych produktów, warunki dostawy ustalane są indywidualnie, a sam transport może być organizowany innym środkiem transportu, lub zamawiający może samodzielnie odebrać zamówiony produkt po wcześniejszych ustaleniach. Może zaistnieć również sytuacja, że zamawiający musi zorganizować rozładunek na własny koszt.


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

UWAGA!

W przypadku dokonania zakupu na stronie bez wcześniejszego ustalenia oraz potwierdzenia ze strony Firmy Maja, transakcja zostanie uznana za NIEWAŻNĄ, bez realizacji a kwota wpłacona za dane produkty zostanie zwrócona!

W niektórych przypadkach dozwolony jest zakup mniejszej ilości bezpośrednio na stronie (do około 8m2), ale w takim przypadku również prosimy o kontakt telefoniczny.

Firma Maja Raszów Sklep

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.