FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do Pobrania

FIRMA MAJA - DOSTAWA KOSTEK


CIĘŻKIE PRODUKTY

Status "Dostawa ustalana INDYWIDUALNIE"?

Dlaczego przy niektórych produktach widnieje informacja z prośbą o kontakt?

Niektóre bardzo ciężkie produkty takie jak kostka brukowa, płyty mają na swojej stronie informację cyt. "UWAGA! Dostawa dla tego produktu ustalana jest INDYWIDUALNIE ! Prosimy o kontakt przed zakupem." Taka informacja wskazuje, że dany produkt jest zbyt ciężki i mało opłacalny do wysyłki kurierem. W takim przypadku dostawa jest ustalana indywidualnie a sam transport organizowany jest innym środkiem transportu lub zamawiający sam odbiera zamówiony produkt po wcześniejszym ustaleniu.


Zadzwoń do Nas Nr: 518804313

UWAGA!

W przypadku dokonania zakupu na stronie bez wcześniejszego ustalenia oraz potwierdzenia ze strony Firmy Maja, transakcja zostanie uznana za NIEWAŻNĄ, bez realizacji a kwota wpłacona za dane produkty zostanie zwrócona!

Firma Maja Raszów Sklep

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.