FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaFIRMA MAJA - GALERIA


Przykładowe Zdjęcia Firmy Maja

Naturalne barwy i kształty

Zobacz prezentację zdjęć w różnych warunkach.

Zdjęcia prezentowane na stronie galerii, zostały wykonane za pomocą zwykłych aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych w warunkach naturalnych. Pokaz ma na celu przedstawić: strukturę, detale, kolory lub inne cechy produktów firmy Maja o różnej porze dnia i warunkach (np. deszcz - słońce - w trakcie produkcji ). Celem prezentacji zdjęć jest możliwość obejrzenia i oceny naturalnie wyglądającego asortymentu. Wiemy, że jest to bardzo ważne, zwłaszcza gdy klient planuje zakup produktów przez Internet lub telefonicznie nie mając możliwości obejrzenia ich na miejscu.

PONIŻSZA GALERIA PRZEDSTAWIA PRODUKTY ZAMÓWIONE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW.

Galeria Zdjęć STRONA 1

NASTĘPNA STRONA


NASTĘPNA STRONA
 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.