FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Kup Produkt Do Pobrania
Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu na minimum 1400 zł dostawa gratis!

Promocje
Wygodny Rozładunek

Ubezpieczone dostawy w całym kraju wraz z rozładunkiem!

Transport
Duży Wybór

Szeroka gama wzorów oraz kolorów w wysokiej jakości!

Sklep

GAZON OGRODOWY OWALNY "ŁUSKA"


Tworzy dużo więcej

Teraz nie tylko sam ze sobą.

 • Kolory

  Produkt barwiony 100% w masie

 • ZDOBIENIA

  Posiada fazowaną górę

 • Struktura

  Gładsza powierzchnia produktu

Gazon Owalny Łuska

Idealne dopasowanie

Twój ogród nie musi być nudny.

Gazon Ogrodowy „Łuska” to nowy wzór gazonu, który pozwali nam na zacznie więcej. Dzięki swojemu kształtowi możliwe jest za jego pomocą stworzyć np. murki z lekkimi zakrętami w dowolną stronę, ponieważ jego budowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić w prosty sposób tworzenie zakrętów oraz dzięki temu idealnie nadaje się w miejsca, w których nie chcemy układać z gazonów całych ścian, lecz tylko w linii prostej z możliwością mniejszych lub większych odchyleń. Kolejnym jego plusem jest to, że został tak zaprojektowany, aby można było go łączyć nie tylko ze sobą, lecz również dużym gazonem „Półksiężyc”, ponieważ oba te kształty posiadają jednakową wysokość, ozdobne „fazki” oraz zazębiają się ze sobą tworząc całość. Dzięki temu, że ich masa, z jakiej są wykonane jest gładsza prezentują się zdecydowanie ładniej oraz są bardzo trwałe (Gładka masa sprawia, że „gazon łuska” waży o 1/3 więcej w porównaniu z wersją „kamienistą” oraz nie wykrusza się) Produkt ten występuje również w innych wersjach kolorystycznych zwanych „Pigment Plus”.

Taka kombinacja z kolei pozwala na uzyskanie dodatkowych efektów wizualnych, aby jeszcze lepiej urozmaicić oraz w ten sposób upiększyć miejsce, w którym ma być zastosowany.

Produkowane z jakością: ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 18,50 zł z VAT

KUPUJĘ
Gazon Owalny Łuska
Nazwa Długość Szerokość Wysokość Waga 1 szt. Waga Palety Ilość szt. na Palecie Kolory
Gazon Łuska 37 cm 24 cm 22 cm ok. 23 kg 1170 kg 50 szt. szary, czerwony, żółty, grafitowy, brązowy, pomarańczowy, zielony

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


Polski Producent Wyrobów Betonowych Maja

FIRMA RODZINNA

Więcej Informacji

Zobacz koniecznie

Szukasz ciekawego zastosowania gazonów?

Gazon "Łuska" może znacznie więcej w połączeniu z Półksiężycem Dużym. Dzięki takiemu dopasowaniu Twoja aranżacja będzie wyjątkowa.

Zobacz Produkt

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.