FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaFIRMA MAJA - GDZIE KUPIĆ


ZAKUP PRODUKTY BEZPOŚREDNIO W FIRMIE MAJA

Jednorazowy koszt dostawy z rozładunkiem w całej Polsce 150 zł bez względu na odległość, zamówioną ilość, oraz bezzwrotne palety!

Możesz zamówić kilka sztuk lub kilka palet, dobrać kolory, oraz kształty, a za dostawę zapłacisz tylko raz!. Koszt wysłania każdej kolejnej palety pokryjemy za Ciebie!

Jak wyglądają dostawy? ZOBACZ TUTAJNasze Produkty Zamówisz:


Sposób Pierwszy

Sedna blog image

Na każdej stronie danego produktu (początek), można dokonać wyboru i szybko zapłacić min. zwykłym przelewem, kartą płatniczą, PayPal itp.

Sposób Drugi

Sedna blog image

Lokalizacja firmowych punktów sprzedaży.

Sposób Trzeci

Sedna blog image

Uzyskaj sprzedaż na raty, oraz inne odroczone płatności w popularnych serwisach.


Dostępne są również dostawy do: Niemiec, Czech, Słowacji i innych Państw.

W celu przygotowania oferty z dostawą do innego kraju prosimy o kontakt mailowy podając dokładne miejsce dostawy.

Zakup Produktów Firmy Maja Przez Internet (tylko Polska)

Pomoc przez Telefon: 518804313 lub kliknij "Jak Zamówić"Firma Maja zapewnia dostawy z rozładunkiem na terenie całego kraju.

Sprawdź ceny bezpośrednio na każdej stronie.
Za transport zapłacisz jednorazowo!

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.