FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaFIRMA MAJA - GDZIE KUPIĆ


ZAKUP PRODUKTY BEZPOŚREDNIO W FIRMIE MAJA

Jednorazowy koszt dostawy z rozładunkiem w całej Polsce 150 zł bez względu na odległość, zamówioną ilość, oraz bezzwrotne palety!

Możesz zamówić kilka sztuk lub kilka palet, dobrać kolory, oraz kształty, a za dostawę zapłacisz tylko raz!. Koszt wysłania każdej kolejnej palety pokryjemy za Ciebie!

Jak wyglądają dostawy? ZOBACZ TUTAJNasze Produkty Zamówisz:


Sposób Pierwszy

Sedna blog image

Na każdej stronie danego produktu (początek), można dokonać wyboru i szybko zapłacić min. zwykłym przelewem, kartą płatniczą, PayPal itp.

Sposób Drugi

Sedna blog image

Lokalizacja firmowych punktów sprzedaży.

Sposób Trzeci

Sedna blog image

Zakupy na raty, oraz inne odroczone płatności w popularnych serwisach.


Dostępne są również dostawy do: Niemiec, Czech, Słowacji i innych Państw.

W celu przygotowania oferty z dostawą do innego kraju prosimy o kontakt mailowy podając dokładne miejsce dostawy.

Zakup Produktów Firmy Maja Przez Internet (tylko Polska)

Pomoc przez Telefon: 518804313 lub kliknij "Jak Zamówić"Firma Maja zapewnia dostawy z rozładunkiem na terenie całego kraju.

Sprawdź ceny bezpośrednio na każdej stronie.
Za transport zapłacisz jednorazowo!

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.