FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka Jakości



BETONOWA IMITACJA DESKI "AREO"


Cena od: 48,50 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł



Katalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 35-40 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Porównaj Modele

Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Deska Areo 75x25x6 cm Brzoza

48.50 zł Szt. z VAT

Deska Areo 75x25x6 cm Król. Mahoń

48.50 zł Szt. z VAT

Deska Areo 75x25x6 cm Babie Lato

48.50 zł Szt. z VAT

Deska Areo 75x25x6 cm Jasna Deska

48.50 zł Szt. z VAT

Deska Areo 75x25x6 cm Ciem. Brąz

48.50 zł Szt. z VAT

Deska Areo 75x25x6 cm Ciem. Drzewo

48.50 zł Szt. z VAT

Ładne detale

Piękna jak prawdziwa deska drewnopodobna.

 • Struktura

  Górna powierzchnia imitujące drewnianą deskę

 • Rozmiar

  Duży rozmiar płytki aż 75x25 cm o grubości 6 cm

 • Masa Betonu

  Każdy podkład barwiony jest wyłącznie 100% w masie

Płytka Imitacja Drewna

Długa imitacja deski

Imitacja gładkiej deski drewnianej w długim wykonaniu.

Imitacja długiej deski drewnianej „Areo” jest płytą betonową o długości 75 cm, oraz grubą na 6 cm. Dzięki takiemu wymiarowi idealnie nadaje się do użycia, jako płytka na stopnie schodów, ścieżkę w ogrodzie, obramowanie wokół budynków i nie tylko. Jej szerokość 25 cm pozwala na uzyskanie stabilnego podłoża w miejscach, w których tego najbardziej oczekujemy, gruba a co za tym idzie również stabilna, daje pewny grunt pod nogami, dodatkowo dzięki ładnej strukturze, która imituje w wielu kolorach naturalną deskę drewnianą nadaje otoczeniu ciekawy, oraz estetyczny wygląd na wiele lat. Produkt ten wytwarzany jest ręcznie, oraz na ostatnim etapie przygotowawczym zostaje pokryty pigmentami z dodatkiem lakieru ochronnego. Imitacja „Areo” z czasem traci połysk sprawiając, że ciężko ją odróżnić od zwykłej deska drewnianej. Dla uzyskania większego urozmaicenia z ta deską na schody można zastosować boki z „Małej Deski”, która jest cienka (idealna do docinania), różni się wzornictwem i występuje w podobnych wariantach kolorystycznych, a to z kolei pozwoli na uzyskanie w projekcie całości np. schodów imitujących drewno. Samo wytwarzanie deski „Areo” wiąże się z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, które stanowi wizytówkę naszej firmy w produktach drewno-podobnych. Istnieje jeszcze większa deska „Długa” o wymiarach 80x20 cm, oraz wiele innych imitacji drewna i kamienia.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 48,50 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Imitacja Drewna
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Deski Drewnianej "Areo" 75x25 cm 6 cm ok. 20,75 kg 1200 kg 9,38 m2 5,33 szt. max 60 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.