FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

BETONOWA IMITACJA DESKI "AREO"


Cena od: 44,49 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7-45 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Deska Areo Brzoza

44.49 zł Szt. z VAT

Deska Areo Król. Mahoń

44.49 zł Szt. z VAT

Deska Areo Babie Lato

44.49 zł Szt. z VAT

Deska Areo Jasna Deska

44.49 zł Szt. z VAT

Deska Areo Ciem. Brąz

44.49 zł Szt. z VAT

Deska Areo Ciem. Drzewo

44.49 zł Szt. z VAT

Ładne detale

Piękna jak prawdziwa deska drewnopodobna.

 • Struktura

  Górna powierzchnia imitujące drewnianą deskę

 • Rozmiar

  Duży rozmiar płytki aż 75x25 cm o grubości 6 cm

 • Masa Betonu

  Każdy podkład barwiony jest wyłącznie 100% w masie

Płytka Imitacja Drewna

Długa imitacja deski

Imitacja gładkiej deski drewnianej w długim wykonaniu.

Imitacja Długiej Deski Drewnianej „Areo” jest płytą betonową o długości 75 cm oraz grubą na 6 cm. Dzięki takiemu wymiarowi idealnie nadaje się do użycia, jako płytka na stopnie schodów, ścieżkę w alei i nie tylko. Jej szerokość 25 cm pozwala na uzyskanie stabilnego podłoża w miejscach, w których tego najbardziej oczekujemy, gruba a zarazem stabilna a dzięki ładnej strukturze, która imituje w wielu kolorach zwykłą deskę drewnianą nadaje otoczeniu ciekawy oraz estetyczny wygląd na wiele lat. Produkt ten wytwarzany jest ręcznie oraz pokryty pigmentami oraz lakierem ochronnym. Imitacja „Areo” z czasem traci połysk sprawiając, że ciężko ją odróżnić od drewnianej deska. Dodatkowo w przypadku zastosowania tej deski na schody można zastosować na boki „Małą Deskę”, która jest cienka (idealna do docinania) i występuje w podobnych wariantach kolorystycznych a to z kolei pozwoli na uzyskanie w projekcie całości np. schodów imitujących drewno. Samo wytwarzanie deski „Areo” wiąże się z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, które stanowi wizytówkę naszej firmy w produktach drewno-podobnych.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 44,49 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Imitacja Drewna
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Deski Drewnianej "Areo" 75x25 cm 6 cm ok. 20,75 kg 455 kg 5,62 m2 5,33 szt. 30 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.