FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościIMITACJA DREWNA - DESKA DUŻA I DŁUGA


Cena od: 39,50 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 30-40 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 35-45 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Porównaj Modele

Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Deska Duża 80x20x5,5 cm Brzoza

39.50 zł Szt. z VAT

Deska Duża 80x20x5,5 cm Ciem. Brąz

39.50 zł Szt. z VAT

Deska Duża 80x20x5,5 cm Jasny Brąz

39.50 zł Szt. z VAT

Deska Duża 80x20x5,5 cm Mahoń

39.50 zł Szt. z VAT

Deska Duża 80x20x5,5 cm Grafitowa

39.50 zł Szt. z VAT

Wielka, duża - klasyczna

Najpopularniejszy wzór.

 • Barwione 100%

  Podkład całkowicie barwiony w masie

 • Zdobienia

  Detale przypominające naturalnie drzewo

 • Barwy

  Wiele niesamowitych przestrzeni barw

Imitacja Drewna Pnie

Imitacja drewnianej deski

Duża deska w długim wykonaniu.

Imitacja deski drewnianej w rozmiarze: 80 cm długości, 20 cm szerokości i około 5,5 cm grubości jest betonową imitacją drewna, która swoją górną strukturą, detalami, oraz sposobem cieniowania przypomina prawdziwe deski drewniane. Szeroka, oraz długa powierzchnia sprawia, że jest to idealny materiał, który nadaje się na schody, ścieżkę, taras, a jej optymalna grubość zapewnia mocne, stabilne, oraz trwałe podłoże. Dostępne kolory w całości cieniowane ręcznie na barwionej w całości płycie drewna, dają efekt niepowtarzalności kolorystycznej, gdyż każda sztuka jest niepowtarzalna, dodatkowo ten wzór drewna posiada dwa różne wzory detali na górnej powłoce, które jeszcze bardziej nadają różnorodność ułożonej w całości tafli. Ten rodzaj imitacji drewna na sam koniec poddany jest impregnowaniu, dzięki któremu deska zyskuje nie tylko żywsze koloru, ale również chroni powłokę przed: wodą, mchem, oraz wykruszaniem się betonu, ułatwiając jej czyszczenie. W trakcie użytkowania odsłaniają się lekko kolejne warstwy kolorów, nadające jej jeszcze większego piękna. Dostępna jest również mniejsza wersja "Deska Klasyczna".

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 39,50 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Imitacja Drewna Pnie
Nazwa Długość Szerokość Grubość Szt. na 1 m2 Waga 1 szt. Pakowane na palecie Waga Palety Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Deski Duża-Długa 80 cm 20 cm ok. 5,5 cm 6,25 szt. ok. 18,5 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg max 60 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.