FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościIMITACJA DREWNA - DESKA KLASYCZNA


Cena od: 20,90 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 30-40 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 35-45 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Porównaj Modele

Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Deska 60x15x6 cm Szary

20.90 zł Szt. z VAT

Deska 60x15x6 cm Ciem. Brąz

23.50 zł Szt. z VAT

Deska 60x15x6 cm Jasny Brąz

23.50 zł Szt. z VAT

Deska 60x15x6 cm Mahoń

23.50 zł Szt. z VAT

Deska 60x15x6 cm Grafit

23.50 zł Szt. z VAT

Prosta, zgrabna - klasyczna

Modny wzór.

 • Barwione 100%

  Podkład całkowicie barwiony w masie

 • Zdobienia

  Detale przypominające naturalnie drzewo

 • Barwy

  Niesamowite przestrzenie barw

Imitacja Drewna Pnie

Imitacja deski w klasycznym wykonaniu

Jak prawdziwa.

Deska „Klasyczna” to betonowa imitacja drewna oparta na prostym i standardowym wymiarze 60x15 cm. Struktura, która zawiera dwa różne wzory imitujące prawdziwą deskę drewno-podobną jest trwała, wyraźna, oraz piękna, a kolory pigmentowane dodają jej bardziej wyjątkowych i zarazem niepowtarzalnie trwałych barw w wielu odcieniach, oraz przejściach tonalnych. Barwione w masie i pokryte wysokiej, jakości akrylami sprawiają, że każda sztuka jest inna, dodatkowo w trakcie użytkowania pojawiają się nowe przestrzenie barw i zyskuje ona jeszcze większą autentyczność. Dzięki temu, że jest grubsza, zapewnia stabilne i trwałe podłoże, które idealnie nadaje się do ogrodu na ścieżki, tarasy, schody, oraz inne miejsce dla użytku pieszego. Produkt na sam koniec przed wysyłką jest standardowo impregnowany (nie dotyczy koloru szarego), co zapewnia większe uszczelnienie powierzchni kolorowych, chroniąc jest przed m.in. mchem, wodą, większymi zabrudzeniami, oraz wykruszaniem się. Do zamówienia dodawany jest darmowy zestaw korygujący, dzięki któremu w przypadku np. cięcia płyt, ubytki można pokryć tym samym odcieniem. Dostępna jest większa wersja deski klasycznej „Duża i Długa” o rozmiarze 80x20 cm.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 20,90 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Imitacja Drewna Pnie
Nazwa Długość Szerokość Grubość Szt. na 1 m2 Waga 1 szt. Pakowane na palecie Waga Palety Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Deska Klasyczna 60 cm 15 cm 6 cm 11,11 szt. ok. 12 kg Można mieszać kolory 1200 kg max 100 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.