FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do Pobrania

FIRMA MAJA - KOLOR "PIGMENT PLUS"


KOLORY DLA WYMAGAJĄCYCH

Żywsze Kolory

Modne i trwałe

Kolor „Pigment Plus” to nowa usługa polegająca na bardzo dokładnym pokryciu z zewnątrz wybranych produktów trwałymi pigmentami oraz lakierami (nawet w dodatkowych kolorach). Produkt taki idealnie nadaje się w miejsca szczególnie dla nas ważne i często uczęszczane np. główne wejście do domu albo, gdy chcemy użyć gazonów, jako pojedyncze donice na kwiaty i krzewy. Kolory są bardzo trwałe, wysoce nasycone a co najważniejsze NIE BLEDNĄ ani NIE DOSTAJĄ PLAM a to kolei pozwala na upiększanie naszej przestrzeni w sposób bardzo estetyczny. Produkt w środku jest 100% barwiony w masie. Dostępne wyłącznie na stronie: www.sklep.firmamaja.com

Takie pigmenty używane są również w różnego rodzaju imitacjach kamieni, drewna, daszków betonowych oraz czapek na słupki (patrz czy produkt zawiera lakier lub czy istnieje w wersji „pigment plus” w opisie produktu). Chronią beton przed pochłanianiem dużej ilości wody oraz wykruszaniem się

Firma Maja Polska

Kolory dostępne w usłudze "Pigment Plus"

1).

Kolor Czerwony.

Firma Maja Logo
2).

Kolor Biały (Tylko gazony)

Firma Maja Logo
3).

Kolor Ciemny Brąz.

Firma Maja Logo
Ad1).

Kolor Jasny Brąz - Toffi.

Firma Maja Logo
AD2).

Kolor Czarny.

Firma Maja Logo
AD3).

Prezentacja kolorów.

Firma Maja Logo
W KTÓRYCH PRODUKTACH MOŻNA ZNALEŹĆ TAKIE ZASTOSOWANIE?


Lista Produkowanych Produktów Z Zastosowaniem "pigment Plus"

Przykładowe Zdjęcia


Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.