FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy NowościBETONOWA PŁYTA IMITACJA KAMIENIA "SKAŁKA"


Cena od: 24,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 5-10 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 7-14 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Płyta Skałka 45x45x5 cm Szara

24.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Grafitowa

26.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Ziemia

33.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Król. Czerw.

33.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Matka Natura

33.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Tropik

36.00 zł Szt. z VAT

Duża powierzchnia

Piękna duża powierzchnia.

 • Przestrzeń Barw

  Kolory wiernie odwzorowujące matkę naturę

 • Rozmiar

  Wielki wymiar aż 45x45 cm powierzchnia płytki

 • 100 % Masy

  Podkład barwiony w masie dla większej trwałości

Płytka Skałka

Ciekawy wzór

Imitacja kamienia w dużym wykonaniu.

Płyta betonowa „Skałka” to duży wzór płyty o wymiarach 45x45 cm przypominający swoją strukturą naturalny kamień o grubości aż 5 cm. Masywna w 100% wykonana z betonu, oraz bardzo stabilna idealnie spełnia swoje zadanie na chodnikach lub tarasach. Dzięki swojej niepowtarzalności kolorystycznej komponuje się z otoczeniem tworząc piękną powierzchnię w niesamowitych barwnych kolorach od jaśniejszych po ciemniejsze. Wszystkie dodatkowe kolory nakładane są ręcznie na barwioną całościowo w masie płytę dla zwiększenia jej atrakcyjności, a na sam koniec pokryte również impregnatem, oraz lakierem. Ważne jest to, że dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, produkt nie jest powtarzalny się jeśli chodzi o zabarwienie, a to z kolei tworzy wizualnie efekt różnorodności tak jak ma to miejsce w przyrodzie. Duża, gładka a zarazem chropowata powierzchnia nadaje ładny, estetyczny, oraz ciekawy wygląd. Ten rodzaj płyty wykonuje się wyłącznie metodą tradycyjną dla uzyskania oryginalnych właściwości wizualnych, których nie można uzyskać maszynowo. Jest to dobry wybór dla osób, które szukają powierzchni gładkiej w dotyku, ciekawej z imitacją kamienia, oraz trwałej. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami, które ożywiają, oraz wzmacniają kolory. Dostępnych jest również wiele innych płyt imitujących kamień lub drewno.

Uwaga! W przypadku płyt kolorowych, do każdego zamówienia może zostać dołożony ZA DARMO jeden lub 2 kolory impregnatu do własno dzielnych poprawek, mających na celu wyeliminowanie ewentualnych zarysowań w trakcie montażu lub transportu. Prosimy o zapoznanie się z etykietą na opakowaniu.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 24,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Skałka
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Płytka "Skałka" 45 45x45 cm 5 cm ok. 18,5 kg 480 kg 5,06 m2 4,94 szt. 25 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.