FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościBETONOWA PŁYTA IMITACJA KAMIENIA "SKAŁKA"


Cena od: 31,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 5-10 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 7-14 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Płyta Skałka 45x45x5 cm Szara

31.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Grafitowa

33.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Ziemia

37.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Król. Czerw.

37.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Matka Natura

37.00 zł Szt. z VAT

Płyta Skałka 45x45x5 cm Tropik

39.00 zł Szt. z VAT

Duża powierzchnia

Piękna duża powierzchnia.

 • Przestrzeń Barw

  Kolory wiernie odwzorowujące matkę naturę

 • Rozmiar

  Wielki wymiar aż 45x45 cm powierzchnia płytki

 • 100 % Masy

  Podkład barwiony w masie dla większej trwałości

Płytka Skałka

Ciekawy wzór

Imitacja kamienia w dużym wykonaniu.

Płyta „Skałka” to duży wzór płyty betonowej o wymiarach 45x45 cm przypominający swoją strukturą oraz detalami naturalny kamień o grubości aż 5 cm. Masywna płyta w 100% wykonana z betonu, oraz bardzo stabilna idealnie spełnia swoje zadanie na chodnikach, ścieżkach, altankach lub tarasach. Dzięki swojej niepowtarzalności kolorystycznej komponuje się z otoczeniem tworząc piękną powierzchnię w niesamowitych barwnych kolorach od jaśniejszych po ciemniejsze. Wszystkie dodatkowe kolory nakładane są ręcznie na barwioną całościowo w masie płytę dla zwiększenia jej atrakcyjności, a na sam koniec pokryta zostaje również impregnatem, oraz lakierem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, jeśli chodzi o sposób zabarwienie produkt jest niepowtarzalny, a to z kolei tworzy wizualnie efekt różnorodności tak samo jak ma to miejsce w przyrodzie. Duża, gładka, a zarazem chropowata powierzchnia nadaje ładny, estetyczny, oraz ciekawy wygląd. Ten rodzaj płyty wykonuje się wyłącznie metodą tradycyjną dla uzyskania oryginalnych właściwości wizualnych, których nie można uzyskać maszynowo. Jest to dobry wybór dla osób, które szukają powierzchni gładkiej w dotyku, ciekawej z imitacją kamienia, oraz trwałej. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami, które ożywiają, oraz wzmacniają kolory. Dostępnych jest również wiele innych płyt imitujących kamień lub drewno.

Uwaga! W przypadku płyt kolorowych, do każdego zamówienia może zostać dołożony ZA DARMO jedno lub dwu kolorowy impregnatu do własnoręcznych poprawek, takie rozwiązanie ma na celu wyeliminowanie ewentualnych zarysowań w trakcie montażu lub transportu. Prosimy o zapoznanie się z etykietą na opakowaniu dołączonych preparatów.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 31,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Skałka
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Płytka "Skałka" 45 45x45 cm 5 cm ok. 18,5 kg 480 kg 5,06 m2 4,94 szt. 25 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.