FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

PŁYTKA BETONOWA IMITACJA KAMIENIA "SKAŁKA RIO"


Cena od: 8,90 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7-14 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 160 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Skałka Rio Szara 30x30

8.90 zł Szt. z VAT

Skałka Rio Grafit 30x30

9.50 zł Szt. z VAT

Skałka Rio Tropik 30x30

12.00 zł Szt. z VAT

Skałka Rio Król. Czerw. 30x30

9.00 zł Szt. z VAT

Skałka Rio Ciemny Kam. 30x30

10.00 zł Szt. z VAT

Wyraźna struktura

To jest piękne.

 • Struktura

  Powierzchnia przypominająca naturalny kamień

 • Barwienie

  Całość dla większej trwałości barwiona 100% w masie

 • Estetyka

  Wysokiej dbałość o szczegóły Ręczne wykonanie

Płytka Imitacja Kamienia

Piękne detale

Stworzone by cieszyć.

Płytka betonowa „Skałka Rio” to wzór o wymiarach 30x30 cm przypominający naturalny kamień występujący w przyrodzie. Idealnie komponuje się z otoczeniem tworząc piękne efekty połączonego razem kamienia. Nadaje się zarówno na ścieżki w ogrodzie, schody, taras oraz nawet elewacje dzięki swojej grubości około 3,5 cm. Ten wzór płytki może być również użyty na boki schodów a jego większy odpowiednik „skałka 45x45”, jako stopnie tworząc w ten sposób całość wykonaną z imitacji kamienia. Gładka powierzchnia sprawia, że jej wygląd jest bardzo estetyczny, trwały oraz ciekawy. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają oryginalnego wyglądu płytek a dzięki ręcznemu wykonaniu takie płytki są znacznie bardziej wyjątkowe poprzez swoją kolorystyczną niepowtarzalność. Produkt ten jest podkładowo barwiony całkowicie w masie według dawnej receptury. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami* (nie dotyczy koloru szarego oraz grafitowego).

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 8,90 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Imitacja Kamienia
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja kamienia "Skałka Rio" 30x30 cm 3,5 cm ok. 5,5 kg 390 kg 6,03 m2 11,11 szt. 67 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.