FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Kup Produkt Do Pobrania
Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu na minimum 1400 zł dostawa gratis!

Promocje
Wygodny Rozładunek

Ubezpieczone dostawy w całym kraju wraz z rozładunkiem!

Transport
Duży Wybór

Szeroka gama wzorów oraz kolorów w wysokiej jakości!

Sklep

PŁYTKA BETONOWA IMITACJA KAMIENIA "SKAŁKA RIO"


Wyraźna struktura

To jest piękne.

 • Struktura

  Powierzchnia przypominająca naturalny kamień

 • Barwienie

  Całość dla większej trwałości barwiona 100% w masie

 • Estetyka

  Wysokiej dbałość o szczegóły Ręczne wykonanie

Płytka Imitacja Kamienia

Piękne detale

Stworzone by cieszyć.

Płytka betonowa „Skałka Rio” to wzór o wymiarach 30x30 cm przypominający naturalny kamień występujący w przyrodzie. Idealnie komponuje się z otoczeniem tworząc piękne efekty połączonego razem kamienia. Nadaje się zarówno na ścieżki w ogrodzie, schody, taras oraz nawet elewacje dzięki swojej grubości około 3,5 cm. Ten wzór płytki może być również użyty na boki schodów a jego większy odpowiednik „skałka 45x45”, jako stopnie tworząc w ten sposób całość wykonaną z imitacji kamienia. Gładka powierzchnia sprawia, że jej wygląd jest bardzo estetyczny, trwały oraz ciekawy. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają oryginalnego wyglądu płytek a dzięki ręcznemu wykonaniu takie płytki są znacznie bardziej wyjątkowe poprzez swoją kolorystyczną niepowtarzalność. Produkt ten jest podkładowo barwiony całkowicie w masie według dawnej receptury. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 19,00 zł z VAT

KUPUJĘ
Płytka Imitacja Kamienia
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja kamienia "Skałka Rio" 30x30 cm 3,5 cm ok. 5,5 kg 390 kg 6,03 m2 11,11 szt. 67 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


Polski Producent Wyrobów Betonowych Maja

FIRMA RODZINNA

Więcej Informacji

Zobacz koniecznie

Klomby Betonowe

Dostępna jest również ciekawa wersja. Alternatywne rozwiązanie dla drzewek i krzewów składające się z 4 elementów. Bez konieczności wykopywania roślin.

Zobacz Produkt

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.