FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do Pobrania

FIRMA MAJA - PROMOCJE


Promocje w Firmie Maja

Aktualna Promocja:

Jednorazowy Koszt Za Dostawę Produktów W Całej Polsce

Opis promocji:

Tylko teraz przy zakupie dowolnej ilości produktów za dostawę zapłacisz jedną kwotę. Pokryjemy koszt wysyłki każdej kolejnej palety za Ciebie!.

W tej promocji:

- Dostawa na terenie całego kraju. Nie ma znaczenia odległość dostawy, 10-600 km od naszej siedziby zostanie dostarczone na takich samych warunkach (tylko Polska). Opis dostaw oraz warunki znajdziesz tutaj

- Rozładunek windą i paleciakiem.

- Bezzwrotne palety.

- Ubezpieczenie.

- Możliwość wyboru dogodnego dnia dostawy z wcześniejszym wyprzedzeniem.

Promocje Czasowe na Produkty

Niektóre produkty są również czasowo sprzedawane w niższej cenie

Regulamin zakupu oraz dodatkowe informacje można uzyskać na każdej stronie produktu.

(Dostawy odbywają się również na działki oraz inne miejsca, należy jednak pamiętać, że waga 1 palety jest bardzo wysoka i przekracza 1200 kg, dlatego też, wymagane jest twarde podłoże dla bezpiecznego rozładunku towaru. Klient musi również zapewnić dogodny dojazd na miejsce doręczenia)

Uwaga! W przypadku zwrotu lub nieodebrania przesyłki pobraniowej koszt transportu w obydwie strony (wysyłka/odesłanie) pokrywa klient 180 zł od palety tj. 360 zł za każdą paletę licząc dwie strony. Prosimy o przemyślane zakupy.

Firma Maja Polska

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.