FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Kup Produkt Do Pobrania

REGULAMIN


Regulamin Korzystania ze Strony

Informacje

2. Braki Towaru.

1. Firma Maja nie gwarantuje dostępności wszystkich produktów lub/oraz kolorów znajdującego się na stronie Firmy Maja oraz u Partnerów.

2. Niektóre produkty wytwarza się w sposób skomplikowany oraz tylko o oznaczonych porach roku. Dlatego Firma Maja zastrzega sobie prawo do ich wyprzedania oraz braku na stanie.

3. W przypadku braku produktu/koloru Firma Maja ustala z klientem przybliżony czas realizacji lub anuluje zamówienie.


Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.