FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy NowościSTAROBRUK "NOSTALIT"


Cena od: 30,00 zł m2 z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 23 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Przepraszamy! Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży.

3 Różne elementy

Tak można stworzyć coś wyjątkowego.

 • 3 elementy

  Kształty połączone wspólnie mogą stworzyć piękną i niepowtarzalną powierzchnię

 • Zdobienia

  Każdy element jest "zaokrąglony" idealnie komponując się z otoczeniem

 • Popularny Kształt

  Jeden z najpopularniejszych starobruków na Polskim rynku

Starobruk Nostalit

Popularny wzór

Stworzony dla każdego.

"Nostalit" to najpopularniejszy wzór starobruku składający się z trzech różnych kształtów. Dostępny w kilku kolorach do wyboru. Wzór tej kostki został zaprojektowany w taki sposób, aby jego 3 różne elementy (mały, średni oraz duży), po ułożeniu nawierzchni estetycznie podkreślały jej piękno tak jak ma to miejsce w naturze, ponieważ kształty w tym starobruku zostały zaczerpnięte właśnie z natury, aby uzyskać przyjazny i ciekawy wygląd nawierzchni.

Kostka „Nostalit” różni się nieco od starobruku „Arakdia” głownie tym, że jest znacznie bardziej zaokrąglona przypominając „pagórki” oraz nie posiada dodatkowych zdobień na bokach. Bardzo dobrze komponuje się z naturalnym otoczeniem.

Od 30,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Starobruk Nostalit
Nazwa Elementów wzoru M2 na warstwie Wysokość Waga 1 m2 Waga Palety Ilość szt. na Palecie Szt. na 1m2 M2 na palecie Kolory
Starobruk "Nostalit" 3 szt. 0,96 m2 6 cm ok. 135 kg 1100 lub 1450 kg Mieszane szt. Mieszane szt. 8 lub 10,56 m2 szary, czerwony, żółty, grafitowy, brązowy

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.