FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy NowościSTAROBRUK "STARÓWKA"


Cena od: 49,00 zł m2 z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 23 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 99 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Przepraszamy! Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży.

9 Elementów

Wspólnie tworzą piękną niepowtarzalną nawierzchnię.

 • Wiele Elementów

  Ten wzór posiada 9 różnych elementów dzięki którym można stworzyć np. koła

 • Zdobienia

  Faliste boki oraz lekkie wklęśnięcia na górnej powierzchni

 • Kształty

  Kształty tego starobruku przypominają naturalną kostkę granitową

Starobruk Starówka

Duże możliwości

Stwórz niepowtarzalne kombinacje.

"Starówka" to starobruk składający się z wielu elementów, dzięki którym możliwe jest stworzenie wyjątkowych kompozycji na przykład takich jak: koła, półkola, łuki, zakręty itp.. Dziewięć różnych kształtów wyglądem przypomina kostkę granitową z tym, że kostka starówka zawiera dodatkowe zaokrąglenia oraz lekkie estetyczne wklęśnięcia nadając jej wyjątkowych efektów. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania kilku kolorów i stworzenia niepowtarzalnych kompozycji kolorystycznych oraz wizualnych, którymi będziemy cieszyć się przez lata.

Ten wzór kostki brukowej idealnie nadaje się dla osób, które szukają czegoś oryginalnego z możliwością stworzenia wielu nietypowych kombinacji.

Od 49,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Starobruk Starówka
Nazwa Elementów wzoru M2 na warstwie Wysokość Waga 1 m2 Waga Palety Ilość szt. na Palecie Szt. na 1m2 M2 na palecie Kolory
Starobruk "Starówka" 9 szt. 0,84 m2 6 cm ok. 135 kg 1100 lub 1500 kg Mieszane szt. Mieszane szt. 8 lub 10,92 m2 szary, czerwony, żółty, grafitowy, brązowy

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.