FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Nowości

FIRMA MAJA - USŁUGI DODATKOWE


Opcje dodatkowe do zamówień

Skorzystaj z poniższych usług:

Ekspresowa dostawa

120.00 zł Szt. z VAT

Powiadomienie Zdjęciem

8.00 zł Szt. z VAT

Ekspresowa wysyłka - Zdjęcie

Dostawa w ciągu 7 dni roboczych

Szybka wysyłka zamówionych produktów oraz priorytetowa dostawa. Zamawiając produkty z opcją wysyłki ekspresowej polega na realizacji oraz dostarczeniu zamówienia w możliwie najkrótszym czasie (do 7 dni roboczych). Jeżeli zamawiający zakupi kilka palet, przesyłka może zostać podzielona na 2 dostawy a pierwsza partia dotrze jak najszybciej bez dodatkowych kosztów mimo 2 dostaw.

Ważne

Niektóre produkty zwłaszcza impregnowane, ozdobne bądź lakierowane mogą nie być dostarczone w ekspresowym terminie. Priorytetem jest zachowanie wysokiej jakości, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z zapytaniem o możliwość takiej wysyłki dla danego produktu. Jeżeli po wybraniu przesyłki ekspresowej produkty nie zostaną dostarczone w ciągu 7 dni roboczych, koszt za tą opcję zostanie zwrócony.


Powiadomienie MMS

Zdjęcie Przed Wysyłką

Usługa polega na otrzymaniu zdjęć zamówionych produktów przed ich wysyłką. Każdy zamawiający ma możliwość obejrzenia zamówienia oraz wprowadzenia ewentualnych poprawek lub zgłoszenie sugestii przed wysłaniem. Jest to wygodna opcja w przypadku zamówienia różnych imitacji, figur ozdobnych lub jeśli zamawiający chce mieć 100% pewność poprawności swojego zamówienia.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.