FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do Pobrania

ZWROTY TOWARU


PYTANIA ? - WARTO SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ: 518804313

Pamiętaj! Zwrot ciężkich produktów wiąże się z dużymi kosztami. Prosimy o przemyślane zakupy aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Dziękujemy!

Promocja dzięki której ZAMAWIAJĄC NA STRONIE WWW.FIRMAMAJA.COM za dostawę koszt wynosi 160 zł bez względu na zamówioną ilość (szczegóły). Polega na tym, że każdy zamawiający płaci wyłącznie za pierwszą paletę w ramach jednego zamówienia, koszt wysyłki następnej palety lub palet pokrywa Firma Maja, oznacza to jednak, że w przypadku nieodebrania przesyłki w ilości jednej lub kilku palet, zostanie naliczona kwota 160 zł od palety w każdą stronę!. Jest to spowodowane tym , że firma kurierska obciąża kosztami za wysyłkę oraz zwrot od każdej palety!. Promocja, która polega na pokryciu kosztów wysyłki każdej kolejnej palety liczy się wyłącznie w przypadku odebrania przesyłki oraz bez dokonywania zwrotu.

Szczegóły

1. Informacje ogólne.

1. Składając zamówienie prosimy o przemyślane zakupy. Kompletowanie, zabezpieczanie towaru zajmuje dużo czasu i materiału.

2. W przypadku wysłania towaru w niewłaściwym kolorze, kształcie, ilości itp. z winy Firmy Maja, koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja. Jeżeli pomyłka nastąpiła z winy zamawiającego niestety te koszty musi pokryć zamawiający.

3. Przesyłki za pobraniem w przypadku braku odebrania przez zamawiającego z jego winy również obciążają zamawiającego. Jeżeli przesyłka za pobraniem nie została odebrana z winy Firmy Maja np. zapakowany zły towar to koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja.

4. Pełny REGULAMIN dostępny jest na każdej stronie.

5. Każdy zamawiający ma prawo zrezygnować z zakupu i dokonać zwrotu zgodnie z prawem oraz regulaminem sklepu. W przypadku chęci zwrotu Firma Maja może pomóc w zorganizowaniu odbioru wysłanych produktów własnym kurierem według cennika wysyłki.

4. Zamawiający może zorganizować i odesłać odebrane zamówienie własnym transportem na swój koszt.

2. Zwroty jak zrozumieć koszty?.

1. Zamówienie i zwrot jednej palety.

a. Według cennika koszt wysyłki wynosi 160 zł, kiedy zamawiający postanowi dokonać zwrotu lub nie odbierze przesyłki wtedy paleta jest zawracana co daje 2 x 160 = 320 zł łącznie w obydwie strony!.

2. Zamówienie i zwrot kilku palet.

a. Zamawiając przykładowo 3 palety zamawiający ponosi koszt wysyłki 160 zł (firma Maja opłaca 2 pozostałe i dokłada 320 zł, łącznie 480 zł). W przypadku zwrotu wysyłka naliczana jest ponownie 3 x 160 = 480 zł co łącznie daje wartość 960 zł (3 palety w jedną i 3 palety w drugą stronę)

3. Uwaga! Kwota wysyłki i zwrotu jest aktualnym kosztem na stronie DOSTAWY.

Firma Maja Raszów Sklep
Firma Maja Raszów Sklep

Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty
 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.