FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaZWROTY TOWARU


PYTANIA ? - WARTO SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ: 518804313

Pamiętaj! Zwrot ciężkich produktów wiąże się z dużymi kosztami. Prosimy o przemyślane zakupy aby uniknąć niepotrzebnych kosztów. Dziękujemy!

Promocja dzięki której ZAMAWIAJĄC NA STRONIE: WWW.FIRMAMAJA.COM koszt za dostawę wynosi 160 zł (lub zgodnie z promocją) bez względu na zamówioną ilość (szczegóły), polega na tym, że każdy zamawiający płaci wyłącznie za pierwszą paletę w ramach jednego zamówienia, koszt wysyłki następnej palety lub palet pokrywa „Firma Maja”.

W przypadku nieodebrania lub zwrotu przesyłki w ilości jednej lub kilku palet, zostanie naliczona kwota 2x po 160 zł za każdą paletę (wysyłka do zamawiającego, oraz zwrot do Firmy Maja) !. Jest to spowodowane tym , że firma kurierska wykonując usługę obciąża kosztami za wysyłkę, oraz zwrot od każdej palety w obydwie strony!. Promocja, która polega na pokryciu kosztów wysyłki każdej kolejnej palety liczy się wyłącznie w przypadku odebrania przesyłki przez zamawiającego, oraz bez dokonywania zwrotu.

Szczegóły

1. Informacje ogólne.

1. Składając zamówienie prosimy o przemyślane zakupy. Kompletowanie, zabezpieczanie towaru zajmuje dużo czasu, oraz zużywa wiele materiału.

2. W przypadku wysłania towaru w niewłaściwym kolorze, kształcie, ilości itp. z winy Firmy Maja, koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja. Jeżeli pomyłka nastąpiła z winy zamawiającego niestety te koszty musi pokryć zamawiający.

3. Przesyłki za pobraniem w przypadku braku odebrania przez zamawiającego z jego winy również obciążają zamawiającego. Jeżeli przesyłka za pobraniem nie została odebrana z winy Firmy Maja np. zapakowany niewłaściwy towar to koszty wysyłki i zwrotu ponosi wyłącznie Firma Maja.

4. Pełny REGULAMIN dostępny jest na każdej stronie.

5. Każdy zamawiający ma prawo zrezygnować z zakupu i dokonać zwrotu zgodnie z prawem, oraz regulaminem sklepu. W przypadku chęci zwrotu Firma Maja może pomóc w zorganizowaniu odbioru wysłanych produktów własnym kurierem według cennika wysyłki.

4. Zamawiający może zorganizować i odesłać odebrane zamówienie własnym transportem na swój koszt.

2. Zwroty jak zrozumieć koszty?.

1. Zamówienie i zwrot jednej palety.

a. Według cennika koszt wysyłki wynosi 160 zł, kiedy zamawiający postanowi dokonać zwrotu lub nie odbierze przesyłki wtedy paleta jest zawracana co daje 2 x 160 = 320 zł łącznie w obydwie strony!.

2. Zamówienie i zwrot kilku palet.

a. Zamawiając przykładowo 3 palety zamawiający ponosi koszt wysyłki 160 zł (firma Maja opłaca 2 pozostałe palety i tym samym w ramach promocji dokłada 320 zł, łącznie 480 zł). W przypadku zwrotu wysyłka naliczana jest ponownie 3 x 160 = 480 zł co łącznie daje wartość 960 zł (3 palety w jedną i 3 palety w drugą stronę)

3. Uwaga! Kwota wysyłki, a tym samym zwrotu za każdą paletę jest aktualna na stronie DOSTAWY.

Firma Maja Raszów Sklep
Firma Maja Raszów Sklep

Wszystkie Produkty Firmy Maja Cała Oferta

Lista Produktów "Maja"

Zobacz Produkty
 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.