FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Do PobraniaFIRMA MAJA - WIZUALIZACJA


KOLORY - ROZMIARY

Wstęp

Lepsze zrozumienie barw i rozmiarów

Poniższy poradnik ma za zadanie usprawnić podejmowanie świadomych zakupów w "Firmie "Maja". Skorzystaj z poniższego poradnika, który przedstawia różnice rozmiarów, barw oraz inne pomocne wskazówki dla naszych klientów. Pamiętaj, że postrzeganie kolorów może być inne niż w rzeczywistości za sprawą wyświetlaczy na urządzeniu podglądowym lub technice wykonania zdjęć!.

Rzeczywiste kolory mogą się również różnić w wyniku dostaw partii surowców do produkcji. Takie zjawisko jest całkowicie naturalne i występuje u każdego producenta.

Kolory różnią się między sobą w zależności od struktury i materiału z jakiego są wykonane (np. wibroprasowany, żel-beton). Są one dzielone na produkty:

1). Beton Wibroprasowany, tj.: kostka brukowa, płyty betonowe, Ażury, gazony, palisady, obrzeża, korytka wibroprasowane oraz inne standardowe produkty.

2). Beton Gładki, Żel-beton, tj.: czapki betonowe, obrzeża klasyczne, korytka klasyczne, płytki klasyczne, imitacje drewna, klomby oraz inne produkty ręcznie produkowane i ozdobne.


Sprawdź poniżej opis oraz szczegóły. Zadzwoń do Nas: Nr: 518804313

Różnice elementów:

Sedna blog image

GAZONY PROSTOKĄTNE - Rzeczywista różnica

Sedna blog image

GAZONY PÓŁKSIĘŻYCE - Rzeczywista różnica

Kolory:

Kolor Szary - Popielaty

Kolor Czerwony - Mahoń

Kolor Pomarańczowy - Ceglasty

Kolor Grafitowy - Antracyt

Kolor Brąz - Ciemny Brąz

Kolor Jasny Brąz - Toffi

Kolor Żółty - Piaskowy

Cieniowane kolory - miksy

Kolor Zielony

Przykładowe Zdjęcia


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.