FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy NowościFARBY DO BETONU - IMPREGNATY


Cena od: 15,00 zł 250 ml z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 79 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 79 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Farba Jasny Brąz 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Ciemny Brąz 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Grafitowa 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Czarna 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Ciemny Szary 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Jasny Szary 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Czerwona 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Pomarańczowa 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Żółta 250 ml

20.00 zł Szt. z VAT

Farba Zielona 250 ml

80.00 zł Szt. z VAT

Farba Niebieska 250 ml

80.00 zł Szt. z VAT

Lakier Połysk 250 ml

15.00 zł Szt. z VAT

Impregnat Hydrofobowy 250 ml

15.00 zł Szt. z VAT

Kolory to podstawa

Twórz według własnych potrzeb i upodobań.

 • Oszczędność

  Szybkie wchłanianie, oraz schnięcie

 • Kolorowo

  Wiele kolorów, oraz możliwość łączenia barw.

 • Wydajność

  Duże pokrycie niewielką ilością

Farby do betonu

Wiele kolorów = wiele możliwości

Ożywiaj swoją przestrzeń.

Farby do betonu „Maja akryl” to wydajna farba, oraz impregnat w jednym. Firma Maja również używa takich pigmentów we wszystkich swoich produktach imitujących drewno, kamień, ozdobnych figurach, oraz wszystkich tych produktach, które zawierają „Pigment Plus”. Połączenie akrylu, oraz płynnego pigmentu gwarantuje dokładne wchłanianie, oraz idealne pokrycie wszystkich wyrobów betonowych. Taki rodzaj farb całkowicie zmienia kolor na bardziej „żywy”, oraz dodatkowo zabezpiecza powierzchnie przed mchem, wodą. Ułatwia czyszczenie elementów z kurzu, pyłu, oraz innych zabrudzeń. Bardzo szybkie schnięcie pigmentu w ciągu kilku minut zapewnia wygodę, oraz zaoszczędza czas i pieniądze.

Impregnat hydrofobowy: bezbarwny impregnat, który tworzy ochronną membranę zabezpieczającą przed wnikaniem wody w podłoże, przedłuża żywotność produktów, oraz zwiększa parametry mrozoodporne.

Ważne! Przed użyciem należy dokładnie oczyścić malowaną powierzchnię, wstrząsnąć w celu wymieszania się farby z lakierem, oraz nałożyć wyłącznie na suchą powierzchnię! Produkt w postaci płynu jest bardzo brudzących, aż do czasu wyschnięcia. Używać rękawiczek ochronnych, starych ubrań, oraz maseczki (nie wdychać i nie połykać).

Kupując lub posiadając produkty np. w kolorze grafitowy powinniśmy zakupić impregnat w odcieniu grafitu, jeśli jest brązowy, a chcemy uzyskać grafitowy to takie połączenie jest również możliwe. Nie będzie jednak możliwe pokrycie np. grafitu na kolor piaskowy, czyli z ciemnego na jasny. Lakier służy do uzyskania połysku jedynie na gładkich powierzchniach i dekoracjach. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z działem sprzedaży.

Farby sprzedawane są w zaplombowanych butelkach, prosimy o zapoznanie się opisem umieszczonym na butelce.

Od 15,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Farby do betonu
Nazwa Rodzaj Skład Pojemność Wydajność Pakowane na palecie Zastosowanie Kolory
Farba "Maja Akryl" Farba Akrylowa Akryl + lakier ok. 250 - 500 ml Bardzo duża Można mieszać kolory Do malowania betonu Według zdjęć i opisu poniżej
Lakier Maja Lakier - Impregnat Lakier ok. 250 - 500 ml Bardzo duża Można mieszać rodzaje Do uzyskania połysku - ożywienia farby Bezbarwny
Impregnat Hydrofobowy Impregnat przeciw wodzie Impregnat ok. 250 - 500 ml Duża Można mieszać rodzaje Do zabezpieczenia betonu przed wchłanianiem wody Bezbarwny

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.