FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościSŁOŃ BETONOWY FIGURA OGRODOWA - POSTUMENT


Cena od: 290 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 7 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-30 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Słoń Postument Szary

290.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument Szary 2

300.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument Czerwony

320.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument Kremowy

320.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument Brązowy

320.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument R. Malowany

580.00 zł Szt. z VAT

Słoń Postument Grafitowy

320.00 zł Szt. z VAT

Duża dekoracja na kwiaty

Do wnętrz i ogrodów.

 • Zdobienia

  Ręczne wykonanie wszystkich dekoracji wraz ze zdobieniami

 • Trwałe

  100% wykonane z betonu

 • Wyjątkowy rozmiar

  Duży aż 53 cm długi

Dekoracje z betonu

Wyjątkowy urok

Wiele zdobień.

Słoń indyjski z koszem oraz ozdobiony dywanem to duża i wyjątkowo zdobiona figura wykonana w całości z trwałego betonu. „Kosz” zamieszczony na grzbiecie służy, jako podstawka pod różnego rodzaju donice, kwiaty i ozdoby. Dzięki bogatym wzorom zamieszczonym na całym słoniu, idealnie nadaje się do wnętrz oraz dzięki swojej trwałości również na zewnątrz. Występuje w podstawowych kolorach oraz w wersji bogato kolorystycznej z użyciem wysokiej, jakości pigmentów. Słoń ogrodowy, jako postument wysoki jest na 44 cm oraz długi na 53 cm, takie wymiary zapewniają bardzo dużą stabilność oraz ciężar. Dekoracje do ogrodu są tylko i wyłącznie w całości wykonane z betonu oraz starannie dopracowane bez stosowania dodatków gipsu itp. 100% barwiony beton wypełniony w całości pełną masą, dzięki temu są one bardzo trwałe i można się nimi cieszyć przez wiele lat. Ozdoby małe lub duże każde z nich na swój rozmiar są bardzo ciężkie oraz pokryte wysokiej, jakości trwałymi pigmentami (wersja matowa lub z impregnatem połyskującym do wyboru) a w zależności od wybranej kolorystyki również barwione całościowo w środku (niektóre elementu dla uzyskania dodatkowych kolorów mogą być z jasnego bezbarwnego cementu). W przypadku tych dekoracji liczy się ich duża trwałość na warunki atmosferyczne. Każda z dekoracji przygotowywana jest starannie i niepowtarzalnie według tradycyjnych technik a ich wykonanie zajmuje czasem wiele godzin. Wszystkie produkty dostarczane są na paletach oraz starannie osłaniane papierem lub listwami drewnianymi, folią oraz spięte taśmami. Dekoracje występują wyłącznie w formie koloru-lakieru zwanej „Pigment Plus”, mimo że są one barwione w masie dla zapewnienia dodatkowych barw, przebarwień oraz trwałości.

Wykonany wyłączenie z betonu bez dodatków gipsu i innych zamienników.

Od 290 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Dekoracje z betonu słoń
Nazwa Długość Szerokość Wysokość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Uwagi Ilość szt. na Palecie Kolory
Słoń Indyjski Postument ok. 53 cm ok. 23 cm ok. 44 cm ok. 65 kg Można mieszać kolory Matowy lub z połyskiem Według zamówienia Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.