FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Kup Produkt Do Pobrania
Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu na minimum 750 zł dostawa gratis!

Promocje
Wygodny Rozładunek

Ubezpieczone dostawy w całym kraju wraz z rozładunkiem!

Transport
Duży Wybór

Szeroka gama wzorów oraz kolorów w wysokiej jakości!

Sklep

BETONOWE IMITACJE PNI DRZEW MAŁE, DUŻE I WIELKIE


Piękna imitacja prawdziwego pnia

Wyjątkowa ozdoba do każdego ogrodu.

 • Barwione 100%

  Podkład całkowicie barwiony w masie

 • Zdobienia

  Detale przypominające naturalnie ścięte drzewo

 • Barwy

  Niesamowite przestrzenie barw

Imitacja Drewna Pnie

Imitacja drewna która zachwyca

W 3 rozmiarach z niesamowitymi detalami i 3 barwami.

Imitacje „Pnie Drzewa” to betonowa imitacja drewna - pnia w trzech rozmiarach, czterech wzorach oraz trzech przestrzeniach barw. Ich struktura jest bardzo wyraźna i od razu daje się zauważyć do złudzenia przypominając naturalnie ścięte drzewo. Dzięki zastosowaniu trwałych barwników w masie oraz użyciu lakierów produkt z czasem idealnie wtapia się w otoczenie pozostając w ogrodzie przez wiele lat. Mały, duży oraz wielki kształt pozwala na uzyskanie złudzenia prawdziwie ściętych drzew. Dzięki dokładnej produkcji oraz malowaniu produkt jest niepowtarzalny kolorystycznie. Wyraźne detale na bokach oraz górze nadają produktowi swojej oryginalności oraz zachwytu. Każda sztuka jest rękodziełem stworzonym w całości przez człowieka. Idealne na ścieżki w ogrodzie oraz jako dekoracje.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 22,99 zł z VAT

KUPUJĘ
Imitacja Drewna Pnie
Nazwa Średnica Grubość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Waga Palety Ilość szt. na Palecie Kolory
Wielki Pniak Imitacja Drzewa 43 cm 6 cm ok. 25 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg 48 szt. Według zdjęć i opisu poniżej
Duży Pniak Imitacja Drzewa 38 cm 6 cm ok. 20 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg 48 szt. Według zdjęć i opisu poniżej
Mały Pniak Imitacja Drzewa 21 cm 6 cm ok. 7 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg 80 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


Polski Producent Wyrobów Betonowych Maja

FIRMA RODZINNA

Więcej Informacji

Zobacz koniecznie

Klomby Betonowe

Dostępna jest również ciekawa wersja. Alternatywne rozwiązanie dla drzewek i krzewów składające się z 4 elementów. Bez konieczności wykopywania roślin.

Zobacz Produkt

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.