FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościBETONOWE IMITACJE PNI DRZEW MAŁE, DUŻE I WIELKIE


Cena od: 19,00 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 60 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 70 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Pniak fi 21 Imitacja Brzozy

19.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 21 Czerwony Dąb

19.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 21 Brązowy Dąb

19.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 21 Jasny Dąb

19.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 38 Imitacja Brzozy

37.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 38 Czerwony Dąb

37.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 38 Brązowy Dąb

37.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 38 Jasny Dąb

37.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 43 Imitacja Brzozy

43.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 43 Czerwony Dąb

43.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 43 Brązowy Dąb

43.00 zł Szt. z VAT

Pniak fi 43 Jasny Dąb

43.00 zł Szt. z VAT

Piękna imitacja prawdziwego pnia

Wyjątkowa ozdoba do każdego ogrodu.

 • Barwione 100%

  Podkład całkowicie barwiony w masie

 • Zdobienia

  Detale przypominające naturalnie ścięte drzewo

 • Barwy

  Niesamowite przestrzenie barw

Imitacja Drewna Pnie

Imitacja drewna która zachwyca

W 3 rozmiarach z niesamowitymi detalami i 3 barwami.

Imitacje „Pnie Drzewa” to 100% betonowe imitacje drzew-pnia w trzech rozmiarach, czterech wzorach oraz czterech przestrzeniach barw. Ich struktura jest bardzo wyraźna, przyciągająca wzrok udając do złudzenia naturalnie ścięte drzewo w plastrach o pięknych barwach. Dzięki zastosowaniu trwałych barwników w masie oraz użyciu wysokiej, jakości lakierów i pigmentów produkt z czasem idealnie wtapia się w otoczenie pozostając i ozdabiając otoczenie w ogrodzie przez wiele lat. Mały, duży oraz wielki kształt pozwala na uzyskanie do złudzenia prawdziwie ściętych drzew, ponieważ każda sztuka jest zawsze niepowtarzalnie barwiona oraz stylizowana. Dzięki dokładnej produkcji oraz starannemu podbarwianiu-malowaniu produkt za każdym razem jest niepowtarzalny kolorystycznie zupełnie tak jak ma to miejsce w przyrodzie. Wyraźne detale 3D na bokach udających prawdziwą korę oraz góra imitująca zwoje ściętego drzewa, nadają produktowi swojej oryginalności oraz powodują zachwyt. Każda sztuka jest rękodziełem stworzonym w całości przez człowieka, nie jest to produkt masowy. Tylko osoby mające dużą artystyczną „wyobraźnię” mogą zmienić zwykły „beton” w różnokolorowe imitujące naturę arcydzieło. Mimo swojego niewinnego wyglądu imitacje drewno-podobne są bardzo mocne, odporne oraz ciężkie. Idealne nadają się na ścieżki w ogrodzie oraz jako dekoracje. Można je stosować również jako podstawki w ogrodzie pod nóżki stolików, małych altanek, aby oddzielić prawdziwe drewno od wilgotnej trawy lub ziemi.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 19,00 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Imitacja Drewna Pnie
Nazwa Średnica Grubość Waga 1 szt. Pakowane na palecie Waga Palety Ilość szt. na Palecie Kolory
Wielki Pniak Imitacja Drzewa 43 cm 6 cm ok. 16,3 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg max 1000 kg Według zdjęć i opisu poniżej
Duży Pniak Imitacja Drzewa 38 cm 6 cm ok. 13,8 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg max 1000 kg Według zdjęć i opisu poniżej
Mały Pniak Imitacja Drzewa 21 cm 6 cm ok. 3,6 kg Można mieszać kolory wg. zamówienia kg max 1000 kg Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.