FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościPŁYTKA BETONOWA "AMAZONKA"


Cena od: 13,90 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 14-30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 16-32 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Płytka "Amazonka" 35x35x4 cm Jasna Szara

13.90 zł Szt. z VAT

Płytka "Amazonka" 35x35x4 cm Grafitowa

14.90 zł Szt. z VAT

Płytka "Amazonka" 35x35x4 cm Piaskowa

14.90 zł Szt. z VAT

Wyraźny wzór

Wiele możliwości.

 • Struktura

  2 typy powierzchni

 • Barwienie

  Jasno szary kolor lub kolory barwione w masie

 • Estetyka

  Wysokiej dbałość o szczegóły. Ręczne wykonanie

Płytka Amazonka

Piękne detale

Stworzone by cieszyć.

Płytka betonowa „Amazonka” to nowy wzór płytki, której wzór znajdujący się na górnej powierzchni pozwala na stworzenie kilku bardzo ładnych kombinacji wizualnych. Taki rodzaj płytki sprawia, że powierzchnia po jej ułożeniu nie jest monotonna i jednolita. Wzory tworzą piękne kombinacje przecinające się w różny sposób i od sposobu jej ułożenia zależne jest jaki wzór na powierzchni otrzymamy. Standardowy wymiar 35x35 cm jest praktyczny w układaniu, a grubość 4 cm sprawia, że płytka nie jest ani zbyt gruba ani zbyt cienka do ułożenia m.in. na taras, schody, ścieżkę itp. Jest to idealny wybór do wyłożenia altanek, oraz innych obiektów w ogrodzie, ponieważ jest wzór nie jest zbyt ślizgi, a same elementy dekoracyjne nie są zbyt „głębokie” i można ją użyć pod stolik lub krzesła. Dwa typy powierzchnia gładka, oraz szorstka nadają estetyczny, ciekawy wygląd i sprawiają, że jest wzór płytki betonowej przeznaczony do starszych jak i nowocześniejszych zabudowań.

Idealna dla osób, które szukają większej przyczepności i oryginalnego design. Produkt ze względu na swoją strukturę podobną do szkła nie może być posypywany solą!

Od 13,90 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Amazonka
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Płytka Betonowa "Amazonka" 35x35 cm ok. 4 cm ok. 10,5 kg 1050 kg 12,00 m2 8,16 szt. 98 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.