FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Dostawy Polityka JakościPŁYTKA IMITACJA DREWNA "MAŁA DESKA" oraz "MAŁY PARKIET"


Cena od: 16,50 zł Szt. z VAT

Firma Maja Raszów Sklep
Dostępność: 10-30 dni roboczych

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 złKatalog PDFDeklaracja PDF

ZAMÓW PRODUKTY


Przewidywany czas dostawy: 10-40 dni. Zamawiając produkty Akceptujesz Regulamin

Dostawa z rozładunkiem w całej Polsce: 150 zł. Bez względu na zamówioną ilość ! Szczegóły


Porównaj Modele

Aktualne ceny zawierające 23% podatku VAT :

Płytka "Mała Deska" 30x30x3 cm Król. Mahoń

16.50 zł Szt. z VAT

Płytka "Mała Deska" 30x30x3 cm Stare Drewno

16.50 zł Szt. z VAT

Płytka "Mała Deska" 30x30x3 cm Paryska Pomar.

19.00 zł Szt. z VAT

Płytka "Mała Deska" 30x30x3 cm Babie Lato

16.50 zł Szt. z VAT

Płytka "Mały Parkiet" 30x30x3 cm Królewski Mahoń

16.50 zł Szt. z VAT

Płytka "Mały Parkiet" 30x30x3 cm Stare Drewno

16.50 zł Szt. z VAT

Płytka "Mały Parkiet" 30x30x3 cm Paryska Pomar.

19.00 zł Szt. z VAT

Płytka "Mały Parkiet" 30x30x3 cm Babie Lato

16.50 zł Szt. z VAT

Żywe kolory

Razem tworzą piękny wygląd.

 • Efekt Deski

  Struktura przypominająca deskę drewnianą

 • Klasyczny Wymiar

  Lekka, cienka, oraz trwała. Idealna do ogrodu

 • 100 % Masy

  Podkład barwiony w masie dla większej trwałości

Płytka Imitacja Drewna

Jak prawdziwe

Imitacja gładkich desek drewnianych w mniejszym wykonaniu.

Płytki betonowe „Mała Deska”, oraz „Mały Parkiet” to dwa różne wzory imitujący deskę drewnianą o wymiarach 30x30 cm. Technika wykonania tych desek sięga wielu lat wstecz, co oznacza, że jest to produkt klasyczny z gładką powierzchnią, oraz licznymi detalami, które uzyskuje się w sposób niemożliwy dla żadnej maszyny. Wzory tych płytek drewno-podobnych nie tylko przypominają naturalną deskę drewnianą, ale są również trwałe i estetyczne w połączeniu z licznymi zdobionymi elementami „wklęsłymi”, aby jeszcze lepiej imitować swoją teksturą naturalne drewno dostępne w wielu pięknych kolorach. Barwione 100% w masie, oraz niepowtarzalne stylizowane mogą być użyte na schody lub ich boki np. przy połączeniu z imitacją deski „duża i długa” wprowadzą każdego w zachwyt i sprawią, że, ciężko będzie je odróżnić od prawdziwego drzewa. Wysoka dbałość o szczegóły, oraz unikalne przejścia barw, sprawiają, że jest to idealnie dopasowany materiał na taras lub chodnik w ogrodzie. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami zapobiegającymi m.in. wykruszanie się betonu. Zaletą imitacji drewna wykonanego w całości z betonu jest to, że nie ulega rozkładowi ani nie gnije nawet w wilgotnych miejscach, dlatego jej montaż możliwy jest w różnych warunkach. Specjalne farby oraz impregnaty są jednocześnie ochroną takiej deski betonowej, dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności stosowania kolejnych zabiegów konserwacyjnych. Dostępny jest również większy, oraz grubszy rozmiar 40x40 cm. Płytki są impregnowane w standardzie.

Uwaga! W przypadku płyt kolorowych, do każdego zamówienia może zostać dołożony ZA DARMO jedno lub dwu kolorowy impregnatu do własnoręcznych poprawek, takie rozwiązanie ma na celu wyeliminowanie ewentualnych zarysowań w trakcie montażu lub transportu. Prosimy o zapoznanie się z etykietą na opakowaniu dołączonych preparatów.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 16,50 zł z VAT

WYBIERZ KOLOR I ROZMIAR
Płytka Imitacja Drewna
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Drewna "Mała Deska" 30x30 cm 3 cm ok. 5,2 kg 321 kg 10,08 m2 11,11 szt. 112 szt. Według zdjęć i opisu poniżej
Imitacja Drewna "Mały Parkiet" 30x30 cm 3 cm ok. 5,2 kg 321 kg 10,08 m2 11,11 szt. 112 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1989 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.