FIRMA MAJA

Producent Wyrobów Betonowych

Kup Produkt Do Pobrania
Bezpłatna Dostawa

Przy zamówieniu na minimum 1400 zł dostawa gratis!

Promocje
Wygodny Rozładunek

Ubezpieczone dostawy w całym kraju wraz z rozładunkiem!

Transport
Duży Wybór

Szeroka gama wzorów oraz kolorów w wysokiej jakości!

Sklep

PŁYTKA BETONOWA IMITACJA DREWNA "MAŁA DESKA"


Żywe kolory

Razem tworzą piękny wygląd.

 • Efekt Deski

  Struktura przypominająca deskę drewnianą

 • Klasyczny Wymiar

  Lekka, cienka oraz trwała. Idealna do ogrodu

 • 100 % Masy

  Podkład barwiony w masie dla większej trwałości

Płytka Imitacja Drewna

Jak prawdziwa

Imitacja gładkiej deski drewnianej w mniejszym wykonaniu.

Płytka betonowa „Mała Deska” to wzór imitujący deskę drewnianą o wymiarach 30x30 cm. Receptura na jej wykonanie sięga wiele lat wstecz, oznacza to, że jest to produkt klasyczny z gładką powierzchnią uzyskaną w sposób niemożliwy dla żadnej maszyny. Ten wzór płytki ze wzorem deski nie tylko przypomina naturalną deskę drewnianą, ale jest również trwały i estetyczny ze zdobionymi elementami „wklęsłymi”, aby jeszcze lepiej imitować swoją teksturą drewno w wielu pięknych kolorach. Barwione 100% w masie oraz niepowtarzalne kolorowane mogą być użyte na schody lub ich boki np. przy połączeniu z imitacją deski „Areo” wprowadzą każdego w zachwyt i sprawią, że, ciężko będzie ją odróżnić od prawdziwego drzewa. Wysoka dbałość o szczegóły oraz ciekawe barwy przejść sprawiają, że jest to idealnie dopasowany materiał na taras lub chodnik w ogrodzie. W końcowej fazie przygotowania produkt zostaje pokryty wysokiej klasy lakierami. Dostępny jest również większy oraz grubszy rozmiar 40x40 cm.

Produkt w trakcie użytkowania matowieje tracąc połysk i tym samym zyskuje dużo bardziej naturalny wygląd. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.

Od 19,00 zł z VAT

KUPUJĘ
Płytka Imitacja Drewna
Nazwa Wymiar Grubość Waga 1 szt. Waga Palety M2 na Palecie Szt. na 1m2 Ilość szt. na Palecie Kolory
Imitacja Drewna "Mała Deska" 30x30 cm 3 cm ok. 4,5 kg 321 kg 6,03 m2 11,11 szt. 67 szt. Według zdjęć i opisu poniżej

Przykładowe Zdjęcia


Polecane Produkty


Polski Producent Wyrobów Betonowych Maja

FIRMA RODZINNA

Więcej Informacji

Zobacz koniecznie

Klomby Betonowe

Dostępna jest również ciekawa wersja. Alternatywne rozwiązanie dla drzewek i krzewów składające się z 4 elementów. Bez konieczności wykopywania roślin.

Zobacz Produkt

To może Cię zainteresować


 • Sedna Testimonial Avatar

  "Czy wiesz że?"

  Maja jest oficjalnym partnerem ogólnopolskiej inicjatywy „590 powodów, dla których warto kupować polskie produkty”. Akcja ma charakter społeczno-edukacyjny i jej głównym celem jest pokazywanie polskiemu społeczeństwu zalet związanych z kupowaniem polskich produktów.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Rodzinna Marka"

  Firma Rodzinna to nie tylko przedsiębiorstwo znajdujące się w rękach rodziny i przez nią kierowane. Dla odbiorców i partnerów Firma Rodzinna to przede wszystkim gwarancja stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Firma Rodzinna to dobra marka , która zasługuje na zaufanie.

 • Sedna Testimonial Avatar

  "Wiele lat Razem"

  Nasza Firma prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od roku 1984 i od tego czasu dostarcza na rynek Polski wysokiej klasy produkty w postaci betonowej kostki brukowej, galanterii betonowej, płytek betonowych, bloczków betonowych i innych produktów.